Elementem gwarancji prawidłowo funkcjonującej instalacji fotowoltaicznej jest profesjonalne wykonanie jej projektu.

W ABC SUN ENERGY indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta. Staramy się stworzyć najbardziej opłacalny, a zarazem wydajny system, który spełni każde oczekiwania. Czynnie uczestniczymy w każdym etapie realizacji, pilnując, by wszystko zostało profesjonalnie dopilnowane i wykonane.

Pierwsza faza planu opiera się na inwentaryzacji budynku. Uważnie poznajemy daną budowlę i jego otoczenie, by dokładnie ocenić potencjał danej lokacji. W celu stworzenia optymalnego systemu fotowoltaicznego przeprowadzana jest rozmowa z Klientem, która sugeruje potrzeby oraz oczekiwania związane z prezentowaną technologią. Wszystkie wytyczne przedstawione przez Klienta oraz stan budynku pozwalają na możliwie najlepszy dobór urządzeń oraz ceny oferowanej przez producenta. Każdy projekt tworzony przez naszych ekspertów, poddawany jest symulacji komputerowej w celu pozbycia się potencjalnych błędów. W ten sposób mamy pewność, że zainstalowany system będzie gwarantował najlepszy zysk energetyczny.

Projektowanie systemów fotowoltaicznych


Nasz projektant dostosuje system fotowoltaiczny do istniejących warunków mieszkaniowych oraz na bieżąco będzie czuwał nad postępującymi pracami.

Zawsze minimalizujemy ryzyko jakichkolwiek opóźnień. Można mieć pewność, że tak wykonana realizacja będzie działać bez zarzutu, przyniesie wymierne oszczędności i w znaczący sposób przyczyni się do dbałości o środowisko.

Wykonujemy także projekty instalacji fotowoltaicznej niezbędne do uzyskania dotacji. W ten sposób pomagamy jak najkorzystniej zrealizować dany system. Taka inwestycja zwraca się już nawet w ciągu kilku lat, a w następnych przynosi duże oszczędności!

Masz jakieś pytania? A może chcesz zorientować się, jakie koszty obejmuje instalacja takiego systemu? Skontaktuj się z nami! Wstępną wycenę można uzyskać wypełniając formularz on-line dostępny na naszej stronie lub dzwoniąc na wybrany numer: +48 22 100 13 16 (woj. mazowieckie) albo +48 22 100 13 16 (woj. łódzkie).


Drukuj