Obsługujemy województwa: mazowieckie i łódzkie.

W celu otrzymania kosztorysu instalacji fotowoltaicznej dla Twojej nieruchomości wypełnij poniższy formularz.

Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.

ABC SUN ENERGY nie posiada sztywnego cennika usług, ponieważ każdy projekt i realizacja są wyjątkowe. Ostateczne koszy są zależne od wielu czynników. Położenie budynku, jego bryła architektoniczna, zapotrzebowanie na energię elektryczną i oczekiwania Klienta przekładają się na cenę końcową. Zawsze wspólnie staramy się zaprojektować takie rozwiązania, by pod każdym względem były satysfakcjonujące.

Kompleksowo zajmujemy się tworzeniem projektu, który w danych warunkach gwarantuje najlepszą produkcję energii, przy możliwie najmniejszym wkładzie finansowym. Następnie przeprowadzamy profesjonalną instalację i dokładnie instruujemy, jak korzystać z systemu. Wykonujemy także regularne kontrole oraz serwisujemy uszkodzony sprzęt. Wszystko to przekłada się oczywiście na odpowiednie koszty, które trzeba wziąć pod uwagę szacując ceny fotowoltaiki. Taki wydatek zawsze jest jednak korzystną inwestycją – po czasie na pewno się zwróci!

Najdroższe są oczywiście części danego systemu. Poszczególne komponenty różnią się od siebie cenowo, w zależności od wybranego typu instalacji.

Na cenę paneli fotowoltaicznych, czy całej instalacji fotowoltaicznej, wpływ mają następujące czynniki:

Rodzaj paneli:

  • monokrystaliczne (ogniwa wykonane są z jednego kryształu krzemu. Mają dużą sprawność ok.17-20% oraz wysoką cenę);
  • polikrystaliczne (ogniwa składające się z wielu kryształów krzemu. Sprawność paneli waha się między 14 a 18%, a cena jest adekwatna do wydajności).
  • amorficzne (powstają z bezpostaciowego krzemu. Wyróżniają się dużą elastycznością, która pozwala na lepsze integrowanie ich z budynkami, np. jako fasady bądź balustrady. Wykazują niską sprawność nieprzekraczającą 10% oraz niższą cenę).

Marka paneli

Posiadamy modele różnych producentów, w tym tych stosujących najnowocześniejszą technologię.

Przeznaczenie systemu:

  • systemy dołączone do sieci on-grid (instalacja podłączona do sieci, dzięki której w razie produkcji nadwyżki prądu można go odsprzedawać. Koszty realizacji są mniejsze, ale dłużej się zwracają);
  • systemy wydzielone off – grid, samodzielne, autonomiczne (instalacja działająca niezależnie, świetnie sprawdzająca się w odludnych miejscach, gdzie zdarzają się przerwy w dostawie prądu. Jest droższa od systemu on-grid).

Cennik fotowoltaiki

Specjaliści ABC SUN ENERGY zawsze uważnie oceniają dostępne warunki, tak by być w stanie zaprojektować najbardziej opłacalne rozwiązanie. Pomagamy także w tworzeniu realizacji spełniających wymogi konieczne dla dofinansowania. Dostosowujemy się do wymagań Klienta i jego możliwości finansowych.

Nie można też zapomnieć o tym, że koszty powinny być rozpatrywane pod kątem zwrotu inwestycji. Dzięki systemom solarnym można oszczędzać nawet po kilka tysięcy złotych rocznie na rachunkach za prąd! W ten sposób inwestycja zwróci się już nawet po kilku latach, a w kolejnych będzie generować oszczędności. W przypadku systemów on-grid sprzedaż nadwyżek wyprodukowanej energii daje również wymierne korzyści. Największą z nich jest jednak dbałość o środowisko!

By poznać przybliżoną cenę instalacji, wypełnij formularz lub zadzwoń do nas na wybrany numer: +48 22 100 13 16 (woj. mazowieckie) albo +48 22 100 13 16 (woj. łódzkie). Na podstawie uzyskanych informacji będziemy w stanie przedstawić szacunkowy koszt realizacji. Z przyjemnością odpowiemy także na wszystkie pytania i udzielimy niezbędnych informacji!

Ceny paneli fotowoltaicznych


Drukuj