Celem firmy jest rozpowszechnianie nowoczesnych i ekologicznych systemów.

Specjalizacją jest energia słoneczna: fotowoltaika (panele fotowoltaiczne), kolektory słoneczne oraz solary. Urządzenia te czerpią, a następnie przetwarzają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną i cieplną. Procesy te przebiegają sprawnie i efektywnie, dostarczają energię elektryczną, podgrzewają wodę użytkową i zasilają centralne ogrzewanie. Staramy się myśleć przyszłościowo, dlatego zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, przez co oferujemy coraz wydajniejsze systemy.

Działania mają charakter kompleksowy. Zapewniamy pomoc w zdobyciu dotacji, wykonanie projektu instalacji i pełny montaż. Oferowane instalacje posiadają wysoką jakość, gwarantują oszczędność finansową oraz chronią środowisko. Opieramy się na wysokich standardach obsługi Klienta. Nasz konsultant nie tylko udzieli odpowiedzi na pytania, ale także doradzi, jakie rozwiązania będą pasowały do Państwa potrzeb i możliwości.

Chcecie Państwo skutecznie obniżyć wydatki pieniężne lub wspomóc środowisko? Panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne - solary idealnie do tego pasują. Wystarczy się z nami skontaktować, by dokonać zamówienia. Jeśli jesteście zainteresowani odwiedzeniem naszej firmy to jesteśmy w Łodzi i w Warszawie. Zasięg naszych działań to także województwo mazowieckie i łódzkie w szczególności Warszawa i Łódź. Polecamy panele fotowoltaiczne, solary - kolektory słoneczne wszystkim, także Państwu. Z nami możecie być pewni niezawodności, solidności i pełnego profesjonalizmu.

Oferujemy Państwu:

  • doradztwo, projektowanie, montaż i serwis instalacji kolektorów słonecznych,
  • doradztwo, projektowanie, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych,
  • kompleksową sprzedaż i obsługę dokumentacji związanej z dotacją,
  • szkolenia z zakresu energetyki odnawialnej i ochrony środowiska.

Współpracując z nami możecie Państwo spodziewać się:

  • niezawodności w wykonywanych przez nas usługach zgodnie z Państwa oczekiwaniami,
  • szybkości w działaniu i reakcji,
  • fachowej wiedzy i uprzejmości ze strony naszego zespołu,
  • indywidualnego podejście do potrzeb każdego z Państwa.

ABC SUN ENERGY GRUPA założona przez Marka Niedziułko powstała z myślą o kompleksowym zaspokojeniu Państwa potrzeb. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dotyczące wykorzystania ENERGII SŁONECZNEJ w Państwa bezpośrednim otoczeniu.