Celem firmy jest rozpowszechnianie nowoczesnych i ekologicznych systemów.

ABC SUN ENERGY GRUPA powstała z myślą o kompleksowym zaspokojeniu Państwa potrzeb. Firma dostarcza profesjonalne rozwiązania dotyczące wykorzystania ENERGII SŁONECZNEJ w Państwa bezpośrednim otoczeniu, zapewnia: doradztwo, projektowanie, montaż i serwis instalacji kolektorów słonecznych, doradztwo, projektowanie, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych, kompleksową sprzedaż i obsługę dokumentacji związanej z dotacją.

Specjalizacją jest energia słoneczna: fotowoltaika (panele fotowoltaiczne), kolektory słoneczne oraz solary. Urządzenia te czerpią, a następnie przetwarzają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną i cieplną. Procesy te przebiegają sprawnie i efektywnie, dostarczają energię elektryczną, podgrzewają wodę użytkową i zasilają centralne ogrzewanie. Staramy się myśleć przyszłościowo, dlatego zajmujemy się odnawialnymi źródłami energii. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, przez co oferujemy coraz wydajniejsze systemy.

Chcecie Państwo skutecznie obniżyć wydatki pieniężne lub wspomóc środowisko? Panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne - solary idealnie do tego pasują. Wystarczy się z nami skontaktować, by dokonać zamówienia. Jeśli jesteście zainteresowani odwiedzeniem naszej firmy to jesteśmy w Łodzi i w Warszawie. Zasięg naszych działań to także województwo mazowieckie i łódzkie w szczególności Warszawa i Łódź. Polecamy panele fotowoltaiczne, solary - kolektory słoneczne wszystkim, także Państwu. Z nami możecie być pewni niezawodności, solidności i pełnego profesjonalizmu.

Działania mają charakter kompleksowy. Zapewniamy pomoc w zdobyciu dotacji, wykonanie projektu instalacji i pełny montaż. Oferowane instalacje posiadają wysoką jakość, gwarantują oszczędność finansową oraz chronią środowisko. Opieramy się na wysokich standardach obsługi Klienta. Nasz konsultant nie tylko udzieli odpowiedzi na pytania, ale także doradzi, jakie rozwiązania będą pasowały do Państwa potrzeb i możliwości.

Image

ABC SUN ENERGY GRUPA ZAPEWNIA:

  • doradztwo, sprzedaż, projektowanie, montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych,
  • doradztwo, sprzedaż, projektowanie, montaż i serwis instalacji kolektorów słonecznych,
  • kompleksową obsługę dokumentacji związanej z dotacją,
Zapraszamy

ABC SUN ENERGY GRUPA

Chcesz korzystać z energii słonecznej

Zapytaj o cenę dla twojej inwestycji