woj. mazowieckie

+48 22 100 13 16
ul. Grzybowska 30
Warszawa, Polska

ABC SUN ENERGY to profesjonalny dystrybutor systemów solarnych dla prywatnych domów mieszkalnych i nie tylko. Oprócz sprzedaży sprzętu fotowoltaicznego renomowanych firm oferujemy także kompleksową obsługę montażu oraz obsługi takich instalacji. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, montażem i serwisem paneli słonecznych oraz innych układów solarnych. Wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza oraz świetny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy przekładają się na jakość naszych usług.

Obsługujemy również klientów starających się stworzyć instalacje spełniające wymogi niezbędne do uzyskania dotacji w ramach programu „Mój Prąd”. Pomagamy w przygotowaniu całej niezbędnej dokumentacji, a także dokładnie wyjaśniamy czego należy dopilnować, by zakwalifikować się do tego dofinansowania.

Panele fotowoltaiczne Warszawa

Inwestycja w panele fotowoltaiczne pozwala zaoszczędzić kilka tysięcy złotych rocznie na rachunkach za prąd. W ten sposób zwraca się nawet w ciągu kilku lat, a później stale generuje spore oszczędności. To także świadoma decyzja mająca niebagatelny wpływ na dbałość o stan środowiska naturalnego. ABC SUN ENERGY projektuje i zakłada systemy, które gwarantują największą wydajność przy możliwie najniższych kosztach wykonania.

Kolektory słoneczne Warszawa

Inwestycja w kolektory słoneczne umożliwia pozyskiwanie i przetwarzanie energii słonecznej na energię cieplną. Dzięki temu można ogrzać swój dom oraz otrzymać ciepłą wodę użytkową, co pozwala generować oszczędności na rachunkach. W ten sposób codzienne życie staje się nie tylko tańsze, ale też bardziej ekologiczne. Systemy tego typu są coraz powszechniejsze, ze względu na stale rosnące ceny mediów, a także zatrważający stan środowiska naturalnego. ABC SUN ENERGY tworzy rozwiązania, które w znacznym stopniu rozwiązują oba te problemy!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! By uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania lub wstępną wycenę, należy wypełnić formularz kontaktowy albo zadzwonić na numer: +48 22 100 13 16. Z przyjemnością dokładnie wyjaśnimy działanie naszych systemów oraz postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdych warunkach!