woj. łódzkie

tel.: +48 42 298 81 79
ul.  Narutowicza  6
Łódź, Polska

 

ABC SUN ENERGY jest wiodącym dystrybutorem systemów solarnych w Łodzi. Zajmujemy się sprzedażą nowoczesnego sprzętu fotowoltaicznego i solarnego znanych firm. Oprócz tego kompleksowo przeprowadzamy cały proces realizacji. Tworzymy projekty, doradzamy najlepsze rozwiązania, nadzorujemy montaż, a także zapewniamy profesjonalny serwis. Wieloletnie doświadczenie, najnowocześniejszy sprzęt oraz wykwalifikowani fachowcy sprawiają, że każdą realizację wykonujemy w pełni profesjonalnie.

Pomagamy również klientom, którzy chcą uzyskać dofinansowanie w ramach programu „Mój Prąd”. Projektujemy taką instalację, by spełniała wszystkie wymogi, a także pomagamy skompletować całą wymaganą dokumentację. Wyjaśniamy jak trzeba złożyć wniosek oraz podpowiadamy czego jeszcze trzeba dopełnić, by na pewno dostać dotację.

Panele fotowoltaiczne Łódź

Montaż paneli fotowoltaicznych to pod wieloma względami niezwykle rozsądna inwestycja. Systemy solarne umożliwiają przetwarzanie energii słonecznej na energię elektryczną, która może zasilać cały dom czy inny budynek. W ten sposób rocznie da się zaoszczędzić kilka tysięcy złotych na rachunkach za prąd! Co więcej, dzięki temu codzienne życie staje się bardziej ekologiczne. Inwestycja zawraca się w ciągu kilku lat, a następnie pozwala generować wymierne oszczędności.

Kolektory słoneczne Łódź

Instalacja kolektorów słonecznych pozwala w ekologiczny sposób wytworzyć ciepłą wodę użytkową. W takich instalacjach panele słoneczne pozyskują energię słoneczną, która zostaje przekształcona w energię cieplną. ABC SUN ENERGY projektuje rozwiązania, które pozwalają uzyskać najlepszą wydajność. Dzięki temu rocznie można sporo zaoszczędzić na rachunkach. Eksploatacja domu staje się wtedy o wiele bardziej ekologiczna.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! Wypełniając formularz on-line lub dzwoniąc na numer: +48 22 100 13 16 uzyskasz wszystkie niezbędne informacje. Na życzenie klienta przeprowadzamy również wstępną wycenę. Zainwestuj w nowoczesne, ekologiczne życie!